Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1900-tal, bukig form, märkt CB, höjd ca 60, diameter 38 cm

Ålderssltage, bucklor

878153

2021-02-20