Karmstolar skinnklädda
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets senare del, etikettmärkta Klaessons möbelfabrik, klädda i svart skinn, lös sittdyna, sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
Slitage
878162
Päivämäärä:
2021-02-16