Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Landskapsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 73x59 cm

878168

2021-02-17