Taburetter Karl Johan

Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan
Taburetter Karl Johan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, fanérade i teak, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, lagade och förstärkta

878170

2021-02-18