Soffa gustaviansk

Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, gustaviansk, omkring år 1800, bemålad samt bronserad, skuren dekor, stoppad sits och rygg, längd ca 195, sitthöjd 48 cm

Slitage, färgbortfall, sprickor, lagningar, avslag på ett ben, tillhörande dekorknoppar finns att hämta i utlämningen

878173

2021-02-18