Stig Lindberg "Domino"

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STIG LINDBERG, (4), askfat 3 st, samt vas/cigaretthållare, "Domino", H55, Gustavsberg, glaserat stengods, större askfatets mått ca 15,5x15,5 cm, vasens höjd ca 5,5 cm

Zustandsbeschreibung

Större och mindre askfat med skador och lagningar

878176

2021-02-16