Stig Lindberg "Domino"
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STIG LINDBERG, (4), askfat 3 st, samt vas/cigaretthållare, "Domino", H55, Gustavsberg, glaserat stengods, större askfatets mått ca 15,5x15,5 cm, vasens höjd ca 5,5 cm
Zustandsbeschreibung
Större och mindre askfat med skador och lagningar
878176
2021-02-16