Golvvas av Ann Wåhlström

Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ANN WÅHLSTRÖM, golvvas, för Kosta Boda Ateljer, i grön glasmassa, signerad, höjd 70 cm

Smärre slitage

878180

2021-02-20