Golvvas av Ann Wåhlström

Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström
Golvvas av Ann Wåhlström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANN WÅHLSTRÖM, golvvas, för Kosta Boda Atelier, i lila glasmassa, osignerad, höjd ca 70 cm

Smärre slitage

878181

2021-02-20