Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAPIO WIRKKALA, "Tavastia", glasservis, 61 dlr, Iittala, ca 1970-tal, bestående av: 3 ölglas, 10 champagneglas, 8 rödvinglas, 8 vitvin, 18 sherryglas, 14 snaps
Mindre nagg förekommer
878183
2021-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här