Tapio Wirkkala Tavastia glasservis

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, "Tavastia", glasservis, 61 dlr, Iittala, ca 1970-tal, bestående av: 3 ölglas, 10 champagneglas, 8 rödvinglas, 8 vitvin, 18 sherryglas, 14 snaps

Mindre nagg förekommer

878183

2021-02-20