Fåtölj Karl Johan stil

Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil
Fåtölj Karl Johan stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-tal, Karl Johan stil, mahognyfaner, tygkladd, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fläckar

878184

2021-02-16