Soffa Keflavik design Sigurdur Gustafsson
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIGURDUR GUSTAFSSON, soffa, "Keflavik", Källemo AB, 2000-tal, signerad och numrerad 6/99, mahogny, klädsel i mörkblått skinn, baksida av svärtat stål, brickmärkt, sitthöjd 48, längd ca 154 cm, modellen formgiven år 2000
Smärre slitage
878192
2021-02-20