Sängbord 1900-talets mitt

Sängbord 1900-talets mitt
Sängbord 1900-talets mitt
Sängbord 1900-talets mitt
Sängbord 1900-talets mitt
Sängbord 1900-talets mitt
Sängbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, bemålade, låda i sarg, mässingsbeslag, höjd ca 54 cm, 30x46,5 cm

Bruksslitage, märke samt mindre repor

878194

2021-02-16