Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1 par. s.k. Butlers Tray, 1900-talets andra hälft, mahogny med mässingsbeslag, höjd ca 48, 93x68 cm
Slitage, ytskador
878203
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här