Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, färglitografi ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, bildmått ca 41x26 cm

878209

2021-02-16