Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Marie bebådelse, 1700-tal, sannolikt Sydeuropeisk skola, olja på duk ,senare dubblerad, ca 72x47 cm

Duk med hål, krackelyr

878211

2021-02-20