Matsalsmöbel gustaviansk stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 7 dlr., 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av: 4 stolar och 2 karmstolar av den "Svenska modellen" samt bord med räfflad sarg, höjd ca 74, 140x100 cm
Slitage, fläckar, klädsel med omfattande slitage, bordet saknar iläggsskivor och är ihopskruvat (ej delbart i nuläget)
878214
2021-02-21