DLM 4 blad

DLM 4 blad
DLM 4 blad
DLM 4 blad
DLM 4 blad

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR (DLM), 4 blad ur nr 107-108-109, 1958, Wassily Kandinsky, efter, dubbelsidig färglitografi, Fernand Léger, efter, dubbelsidig färglitografi, Braque, efter, dubbelsidig färglitografi, Joan Miró, dubbelsidig originallitografi i färg (Mourlot 185), bladmått ca 38x56,5 cm

Samtliga med mittveck, något gulnad, slitage

878216

2021-02-16