DLM 4 blad
Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
DERRIÈRE LE MIROIR (DLM), 4 blad ur nr 107-108-109, 1958, Wassily Kandinsky, efter, dubbelsidig färglitografi, Fernand Léger, efter, dubbelsidig färglitografi, Braque, efter, dubbelsidig färglitografi, Joan Miró, dubbelsidig originallitografi i färg (Mourlot 185), bladmått ca 38x56,5 cm
Samtliga med mittveck, något gulnad, slitage
878216
2021-02-16