Edition Luxe Theodor Fahrner Ring Tyskland
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEODOR FAHRNER, ring, Tyskland, 1900-tal, sterlingsilver delvis förgyllt, kvadratiskt genombrutet krön, rund fasettslipad grön syntetiskt spinell och markasiter, kulformad dekor övergång skena/ fattning, stl ca 17+ jmfr 54, vikt ca 4.7 g, äldre etui troligen original medföljer
Skena förstärkt/ justerad i storlek.
878223
2021-03-28