Edition Luxe Theodor Fahrner Ring Tyskland

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

THEODOR FAHRNER, ring, Tyskland, 1900-tal, sterlingsilver delvis förgyllt, kvadratiskt genombrutet krön, rund fasettslipad grön syntetiskt spinell och markasiter, kulformad dekor övergång skena/ fattning, stl ca 17+ jmfr 54, vikt ca 4.7 g, äldre etui troligen original medföljer

Kuntoraportti

Skena förstärkt/ justerad i storlek.

878223

Päivämäärä:

2021-03-28