Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): "flickansikte", signerad och daterad S.Derkert 42, blyerts och pastellkrita på papper, bildmått ca 34 x 21 cm
Ej examinerad ur ram
878251
2021-02-22