Seiko Sea Horse herrarmbandsur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEIKO, armbandsur, Sea Horse, stål resp gulddoublé, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 7625-8030 resp 7625-8110, diameter 34 resp 35 mm
Stål går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, stål saknar krona, slitage
878252
2021-02-17