Seiko Sea Horse herrarmbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SEIKO, armbandsur, Sea Horse, stål resp gulddoublé, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 7625-8030 resp 7625-8110, diameter 34 resp 35 mm

Stål går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, stål saknar krona, slitage

878252

2021-02-17