Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖLLAKANMATTA , 1900-talets andra hälft, signerad M, (eller W), geometriskt mönster, ca 300x200 cm
smärre slitage och fläckar
878256
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här