Röllakanmatta

Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖLLAKANMATTA , 1900-talets andra hälft, signerad M, (eller W), geometriskt mönster, ca 300x200 cm

smärre slitage och fläckar

878256

2021-02-16