JAN SVENUNGSSON: "Conciliabule"
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Conciliabule", Signerad med dedikation, numrerad och daterad på baksidan 2/12, 1999, 19,5x24 cm
Barbro Johanssons pall syns i bilden.
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
878258
2021-02-28