JAN SVENUNGSSON: "Conciliabule"

JAN SVENUNGSSON:
JAN SVENUNGSSON:
JAN SVENUNGSSON:
JAN SVENUNGSSON:
JAN SVENUNGSSON:
JAN SVENUNGSSON:

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Conciliabule", Signerad med dedikation, numrerad och daterad på baksidan 2/12, 1999, 19,5x24 cm
Barbro Johanssons pall syns i bilden.

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

878258

2021-02-28