Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
ALEXANDRA JOHNSSON (född 1970): Komposition, signerad och numrerad Alexandra Johnsson, 5/90, gicleéprint, bladstorlek ca 53x41 cm
Oramat blad. Smärre mjukt veck i övre högra hörnet
878266
2021-02-16