Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, otydligt signerad Alring, olja på duk, ca 58x69 cm

878271

2021-02-22