Håkan Berg

Håkan Berg
Håkan Berg
Håkan Berg
Håkan Berg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅKAN BERG (född 1958): (2), Kompositioner, signerade och numrerade, 79/140, färgserigrafi, bladmått ca. 52x43 cm

Oramade blad. Ett blad med mjukt litet veck i hörn

878273

2021-02-22