Tillbaka till katalog
Seiko samt Tissot herrarmbandsur
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
SEIKO, TISSOT, armbandsur, bl.a Visodate, stål, 1950/60-tal, manuell resp automatisk (Seiko), plexiglas, datum, diameter 33 resp 36 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
878276
Datum:
2021-02-17