Tillbaka till katalog

Seiko samt Tissot herrarmbandsur

Seiko samt Tissot herrarmbandsur
Seiko samt Tissot herrarmbandsur
Seiko samt Tissot herrarmbandsur
Seiko samt Tissot herrarmbandsur
Seiko samt Tissot herrarmbandsur
Seiko samt Tissot herrarmbandsur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

SEIKO, TISSOT, armbandsur, bl.a Visodate, stål, 1950/60-tal, manuell resp automatisk (Seiko), plexiglas, datum, diameter 33 resp 36 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

878276

Datum:

2021-02-17