Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Höganäskrus, signerad v Schantz, daterad 77 och numrerad 10/140, färglitografi 63 x 40 cm
Något gulnad
878280
2021-02-28