Barbara Nicolai

Barbara Nicolai
Barbara Nicolai

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBARA NICOLAI (f. 1940), Square by night, gicleeprint, signerad och numrerad 1/25, bladstrl. 56x53 cm

Oramat blad, smärre mjucka veck hörn

878296

2021-02-16