Samling silverföremål
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SILVERFÖREMÅL, 5 dlr, bestående av,
liten pokal Joseph Gloster Ltd, Birmingham 1928,
nålfat, otydliga stämplar Sheffield,
liten skål på fot, Harrison Brothers & Howson Sheffield,
saltkar, Walker & Hall Sheffield,
vinkalk, Israel, samlad vikt ca 370 gram
Bucklor, glasinsats till saltkar saknas
878307
2021-02-22