Litografier, svenskt folkliv 22 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LITOGRAFIER, 22 st, 1800-tal, föreställande svenskt folkliv, bl a handkolorerade, lösa blad, olika storlekar

Smärre slitage, gulnat, smårevor

878308

2021-02-17