Kaffeservis rokokostil silver
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, omkring 1900, rokokostil, garverad dekor, lockknoppar i form av blommor och blad, svenska importstämplar, spår av invändig förgyllning, höjd 7,5-17 cm, vikt 713 g
878311
2021-02-16