Kaffeservis rokokostil silver

Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, omkring 1900, rokokostil, garverad dekor, lockknoppar i form av blommor och blad, svenska importstämplar, spår av invändig förgyllning, höjd 7,5-17 cm, vikt 713 g

878311

2021-02-16