Edition Luxe Omega Constellation Armbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, krona med Omega, senare präglad läderrem ej original, serie nr. 53789211, diam ca 33 mm

Fint bruksskick. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

878314

2021-03-28