Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOPPSLEV, silver 800, Wilkens Tyskland, polska importstämplar för Warsawa, 1800-talets slut, längd 36 cm, vikt 187 g
878318
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här