Soppslev silver 800

Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800
Soppslev silver 800

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV, silver 800, Wilkens Tyskland, polska importstämplar för Warsawa, 1800-talets slut, längd 36 cm, vikt 187 g

878318

2021-02-16