Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EDISON GEM FONOGRAF, omkring 1900, svartlackerat gjutjärn med aluminiumtratt, med ekhuv, ca 18x24x18 cm exklusive tratt
Åldersrelaterat slitage, fodral med skador, ej funktionstestad
878328
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här