Barbara Nicolai

Barbara Nicolai
Barbara Nicolai
Barbara Nicolai
Barbara Nicolai

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBARA NICOLAI (f. 1940), (2) City lights, gicleeprint, signerade och numrerade 4/25 resp 5/25, bladstrl. 56x53 cm

Veck i hörn. Oramade blad

878329

2021-02-22