Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARBARA NICOLAI (f. 1940), (2) City lights, gicleeprint, signerade och numrerade 4/25 resp 5/25, bladstrl. 56x53 cm
Veck i hörn. Oramade blad
878329
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här