Bertil Vallien glas
Vollendet
2021-02-16
878331
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, vas, flaska och glas, Kosta Boda, 1900-talets slut, två märkta samt numrerade undertill, höjd ca 17-29 cm