Ingird Vang Nyman färglitografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
INGRID VANG NYMAN ((1916-1959): "Hindu" ur serien "Barn i öst och väst", signerad, 156/200, färglitografi, bildmått ca 27x36 cm
Kuntoraportti
Gulnad
878333
Päivämäärä:
2021-02-16