Ingird Vang Nyman färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

INGRID VANG NYMAN ((1916-1959): "Hindu" ur serien "Barn i öst och väst", signerad, 156/200, färglitografi, bildmått ca 27x36 cm

Kuntoraportti

Gulnad

878333

Päivämäärä:

2021-02-16