Claes Bäckström teckning

Claes Bäckström teckning
Claes Bäckström teckning
Claes Bäckström teckning
Claes Bäckström teckning
Claes Bäckström teckning
Claes Bäckström teckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAES BÄCKSTRÖM, teckning, signerad och daterad 68, 83x59 cm

Ej examinerad ur ram

878335

2021-02-22