Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BORD, 1900-talets början, Nordafrika, skuret och fanerat trä, inläggningar, oktagonal, höjd ca 46, diameter 32 cm
Slitage, delar av inläggningar saknas
878346
2021-02-21