Bord nordafrika 1900-talets början

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BORD, 1900-talets början, Nordafrika, skuret och fanerat trä, inläggningar, oktagonal, höjd ca 46, diameter 32 cm

Slitage, delar av inläggningar saknas

878346

2021-02-21