Nils Öst oljemålning

Nils Öst oljemålning
Nils Öst oljemålning
Nils Öst oljemålning
Nils Öst oljemålning
Nils Öst oljemålning
Nils Öst oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS ÖST (1908-1983), olja på duk, "Christina", signerad och daterad 1942, ca 54x45 cm

878350

2021-02-22