Harry Engblad efter Rembrandt

Harry Engblad efter Rembrandt
Harry Engblad efter Rembrandt
Harry Engblad efter Rembrandt
Harry Engblad efter Rembrandt
Harry Engblad efter Rembrandt
Harry Engblad efter Rembrandt

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

HARRY ENGBLAD, efter, olja på duk, signerad, kopia efter Rembrandt (Självporträtt som ung man), ca 37x30 cm

878353

2021-02-22