Jan Wiberg oljemålning

Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

JAN WIBERG, olja på duk, "En bekant", monogramsignerad och daterad -93 a tergo, ca 43x34 cm

878364

2021-02-22