Tallrikar famille rose 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), konturerat brätte, europeiserande dekor, fleur de lisbård, diameter ca 26 cm

Nagg, sprickor

878372

2021-02-19